Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Gierczyce

Gierczyce, małopolskie

  • 595 000 zł
  • 156,26 m²
  • 3 807,76 zł/m²

Zdjęcie

Marek

Skontaktuj się

Dom Gierczyce

Gierczyce, małopolskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

595 000 zł

156,26 m²

3 807,76 zł/m²

Dom Gierczyce

Zaktualizowane: 12 maja 2026

595 000 zł 156,26 m² 3 807,76 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
543 m²
Miejsce postojowe:
tak
Rok budowy:
2026

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

543 m²

Miejsce postojowe:

tak

Rok budowy:

2026

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 595 000 zł (3 807,76 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Gierczyce)
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 156,26 m² (105,56 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi, 2 łazienki; stan: surowy zamknięty
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2026
  •   materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Działka: 543 m²
  •   teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: własne
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: deweloper, zaktualizowane: 12.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w okolicach Bochni, o powierzchni użytkowej 105,56 m², wybudowany według cenionego projektu Dom w Zielistkach 23 . Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 5,43 ar, w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji, idealnej dla osób szukających domu pod Krakowem z szybkim dojazdem do miasta.

Budynek znajduje się w stanie surowym zamkniętym w najbliższym czasie zostaną zamontowane drzwi zewnętrzne (oczekujemy na montaż). (...)

Agent

Marek

721 144...

721 144 039

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marek

721 144...

721 144 039

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl